ÖBA AĞIMIZ
Ergene Havzası
Ömerli Havzası
Uludağ
Çoruh Vadisi
Baba Dağı
Lara-Perakende Kumulları
Ahır Dağı
Erciyes Dağı
Çıldır Gölü
 
 
 
 

İLETİŞİM

 

Rubicon Merkez

Canan Orhun
Rubicon Vakfı Genel Müdürü
Rubicon Foundation,  Roghorst 117, 6708 KE Wageningen, Hollanda
info@rubiconfoundation.org

 

Teknik Ekip

Koordinatör: Sema Atay
sema_atay@yahoo.com

Koordinatör Yardımcısı: Özlem Dağdeviren
ozzzy.d@gmail.com

Site Yöneticisi: Selçuk Ünver
selcukunver@gmail.com

 

Ergene Havzası ÖBA

Yrd. Doç. Dr. Musa Uludağ
Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ayşekadın Yerleşkesi 22030 Edirne
muludag@trakya.edu.tr

Yrd. Doç. Dr. Necmettin Güler
Trakya Üniversitesi Fen Fakültesi Balkan Yerleşkesi, 22030 Edirne
nguler@trakya.edu.tr

Doç. Dr. Fatma Güneş
Trakya Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi, Balkan Yerleşkesi, 22030 Edirne
drgunes@gmail.com

 

Ömerli Havzası ÖBA

Prof.Dr. Azime Tezer
İTÜ Mimarlık Fakültesi
Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü Şehircilik ABD Taşkışla Taksim İstanbul
azime.tezer@gmail.com

Özlem Bingöl
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul
ozlem.bingol4@gmail.com

 

Uludağ ÖBA

Prof. Dr. Gürcan Güleryüz
Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Ekoloji ABD Görükle Nilüfer 16059 Bursa
gurcan@uludag.edu.tr

Prof. Dr. Hülya Arslan
Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Ekoloji ABD Görükle Nilüfer 16059 Bursa
arslan68@yahoo.com

 

Çoruh Vadisi ÖBA

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Özalp
Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi Seyitler Yerleşkesi 08000 Artvin
mozalp62@yahoo.com

 

Baba Dağ ÖBA

Gülbahar Edik
Muğla Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Meslek Yüksek Okulu Fethiye, Muğla
gedik@mu.edu.tr

Asuman Çetin
Süleyman Demirel Bulvarı İlba İş Merkezi Kat:2 No:37Fethiye, Muğla
asuman32@gmail.com

 

Lara Perakende Kumulları ÖBA

Neslihan Yalçın
neslihanunalyalcin@gmail.com

Yasin Yalçın
yyalcin2@gmail.com

Yrd. Doç. Dr. Ramazan Göktürk
Danışman
Akdeniz Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji ABD Antalya
gokturk@akdeniz.edu.tr

 

Ahır Dağı ÖBA

Tolga Ok
Sütçü İmam Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Botaniği ABD 46100 Kahramanmaraş
oktolga@gmail.com

 

Erciyes Dağı ÖBA

Yrd. Doç. Dr. Cem Vural
Erciyes Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü, Botanik ABD Kayseri
vuralc@erciyes.edu.tr

 

Çıldır Gölü ÖBA

Prof.Dr. Burhan Özba
Kafkas Üniversitesi, Veteriner Fakültesi, Cerrahi ABD Kars
bozba@hotmail.com

Yıldıray Eyüp Özdemir
Merkez Mah. İsmail Aytemiz Cad. Katmer Sok. No:67/1 Kars
karstan@mynet.com

 
 
   
 

Son Haberler

 
 


Maraş Kurtkulağı (Iris kirkwoodiae) Dostları Çoğalıyor


Zengin Buğday Çeşitliliğimiz


Yeri Dışında (Ex-situ) Koruma Teknikleri Kursu, Girit Adası


İstanbul Şakayığı
Her hakkı saklıdır © 2015  I  Programlama Creanet Bilişim Hizmetleri